ЈА НАПАДНАА: Јелена, лошо влијаеш врз Дара Бубамара!

Јелена Карлеуша (40) и Цеца Ражнатовиќ (46) потврдно одговориле на обидите за медијација – денеска на осми октомври во судот во Белград. Тие две се сретнаа по ...
| | веќе видена | слични

Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша денеска имале обид за медијација во Првиот основен суд во Белград, а додека Цеца чекала пред судницата, Јелена отишла на ...
| | веќе видена | слични

Не помина ниту еден ден, а српската пејачка Јелена Крлеуша да не се сети на својата мајка Дивна, на која редовно ѝ посветува објави на социјалните мрежи. Дивна ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша денеска во 11 часот имаше закажано судење со Огњен Врањеш , меѓутоа пејачката и нејзиниот адвокат од судот си заминале неколку минути порано. ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Јелена Карлеуша утрово се појави на суд каде се води судска постапка помеѓу неа и Огнен Врањеш. За време на судењето фудбалерот Огнен Врањеш не се ...
| | веќе видена | слични

Популарната пејачка Јелена Карлеуша сподели интересно видео и содржина на својот Инстаграм профил. Имено Карлеуша на својот Инстаграм профил сподели видео на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Страшо Ангеловски, лидер на МААК во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за пописот каде посочи дека постојат две можни решенија. Според ...
сите 419 | | | веќе видена

Руската полиција денеска ја приведе Љубов Собољ, соработничка на затворениот руски опозициски лидер Алексеј Навални, која заедно со него ја има основано ...
сите 263 | | | веќе видена

Вратите на кафеаните и рестораните од денеска ќе бидат отворени до 21 часот. Во главниот град раздвижено. Д ел од граѓаните вечерва решија да ги посетат ...
сите 277 | | | веќе видена

Денес (21 јануари 2021 година) во рамките на својата дипломатска активност претседателот на ВМРО ДПМНЕ проф. д-р Христијан Мицкоски и потпретседателот на ...
сите 132 | | | веќе видена

М По пет часа на завршниот збор за случајот „Монструм”, обвинителката Фатиме Фетаи, побара максимални казни за обвинетите Халил Демири и браќата Африм и Агим ...
сите 87 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЈА НАПАДНАА: Јелена, лошо влијаеш врз Дара Бубамара!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: