Ракометарот Тони Шопов - Најважен животен натпревар одигран во Болница Неуромедика

За борба многу добро знам. Од моите родители, сопругата и ќерката, до сите ракометни натпревари кои ги имам изиграно. Но изминатите две години се период од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Европскиот првак Шпанија пристигна во Виена и тоа со три победи во три меча. Црвената фурија и на овој турнир важи како еден од главните фаворити за титулата. ...
сите 385 | | | веќе видена

Целата работа околу начинот и условите на користење на службените возила на МВР се сведува на фактот што истите беа несоодветно и непрофесионално користени. ...
сите 186 | | | веќе видена

Иранскиот претседател Хасан Рохани предупреди денеска дека европските војници на Блискиот Исток „би можеле да бидат во опасност“, откако три европски држави го ...
сите 436 | | | веќе видена

Пиратирана верзија на македонскиот документарец „Медена земја“ кој деновиве доби две номинации за Оскар, од синоќа е објавена на платформата YouTube. ...
сите 145 | | | веќе видена

Македонската ракометна репрезентација вечерва се враќа во Скопје. Како за беља по вчерашниот пораз од Австрија и елиминацијата на Европското првенство кое ...
сите 181 | | | веќе видена

Државната изборна комисија се прогласи за ненадлежна да одлучува по барањето на техничкиот министер за внатрешни работи, Наќе Чулев, за неговото решение Ристо ...
сите 144 | | | веќе видена

Играчот од средниот ред на Реал Мадрид, Федерико Валверде е суспендиран еден натпревар. Дваесет и едногодишниот фудбалер од средниот ред е казнет поради ...
сите 144 | | | веќе видена

Најновите податоци на сајтот Ер Вижуал, кои го прикажуваат загадувањето во светот, покажуваат дека индексот на загадување на воздухот е многу висок во Ваљево и ...
сите 133 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ракометарот Тони Шопов - Најважен животен натпревар одигран во Болница Неуромедика

Од:
До кого (е-маил):
Порака: