Љубовта настанува за 8 секунди

Многу мажи посетуваат стриптиз барови. Посетата на тоа место за некој е одличен вид на забава, но морате да знаете некои работи пред да се упатите таму. ...
| | веќе видена | слични

 Ако жената чувствува потчинетост во врската, тоа ќе има лош ефект врз нејзината психа, што доведува до сериозни последици во врската. Ако мажот не ѝ дозволи ...
| | веќе видена | слични

44-годишната Аманда Гоф шест години се занимавала со елитна проституција, а уметничкото име ѝ било Саманта Икс. Таа вели дека, како и повеќето ескорт дами, не ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Многу фактори влијаат на тоа каков љубовник е мажот и дали интимниот однос ќе биде добар или лош. Според студијата која ја објавил порталот „Socioaffective ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Европскиот парламент, Давид Сасоли одговарајќи на новинарско прашање ја издвои блокадата на Македонија и Албанија во Европскиот Совет како ...
сите 380 | | | веќе видена

Синдикатот на УПОЗ денеска испрати писмо до министерката за правда во кое бара таа да се заложи и да помогне во надминување на проблемите во судството кои се ...
сите 113 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи во денешното соопштение што го изнесе во јавност им порача на граѓаните кои учествуваат во проектот „Мој ДДВ“ и скенираат сметки за ...
сите 61 | | | веќе видена

Завчера во Скопје, на мечот меѓу Македонија и Израел, во ложата на Арената беше и делегацијата на Фудбалската Федерација на Косово. Истата беше предводена од ...
сите 261 | | | веќе видена

Комисијата има да направи многу работи, бидејќи ознаките не се однесуваат само на „македонски, македонска, македонско од страна на нашата Македонија“, туку е ...
сите 351 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Љубовта настанува за 8 секунди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: