Поповски: Македонија е во специјална војна со лажни вести кои доаѓаат од дома и од надвор


Министерот за комуникации, отчетност и транспарентност Роберт Поповски во интервју за НОВА вели дека Македонија, во овој период пред влезот во НАТО, е во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Гласна осуда на говорот на омраза и силна поддршка во борбата против лажните вести, испратија новинарите од Бугарија и Р. С. Македонија од првиот „Викенд на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Мотивиран, задоволен наставен кадар е сигурна гаранција за спроведување на отпочнатите проекти за подобрување на квалитетот на образованието во сите нивоа – ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поповски: Македонија е во специјална војна со лажни вести кои доаѓаат од дома и од надвор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: