Успешен викенд за обложувачите – со мали уплати до сочни добивки


Манчестер јунајтед – Арсенал (21 ч.) Како шлаг на ова коло во Англија, остана големото дерби на „Олд Трафорд“. Оле Гунар Солскјер има големи проблеми околу ...
| | веќе видена | слични

Јувентус – СПАЛ (Серија А Италија, 15 часот) СПАЛ го победи Јувентус во финишот на ланската сезона со 2:0 на домашен терен што беше прв триумф на клубот од ...
| | веќе видена | слични

Александар Васоски прави вистинско чудо со младиот тим на Вардар, а и покрај нестабилната финансиска ситуација во клубот и забраната за трансфери го предводи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште пред пет години Никола Груевски дал исказ за аферата „Плацеви на Водно“. Веднаш по пријавите на тогашната опозиција СДСМ, Груевски зборувал пред обвинител ...
сите 160 | | | веќе видена

Aдвокатот Александар Тортевски вечерва на „24 Анализа“ на Телевизија 24, а во врска со скандалите поврзани со Националната агенција за европски програми и ...
сите 274 | | | веќе видена

Втор заеднички состанок на билатералните комисии од бугарскло-македонскиот мешовит комитет ќе има на 3 и 4 декември годинава, најави професорот Иван Илчев во ...
сите 320 | | | веќе видена

Вчера (18.10.2020) година се одбележаа 1 000 години од основањето на манастирот СВ. „Јован Бигорски“. Целиот настан се одвиваше во строги протоколи за заштита ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Успешен викенд за обложувачите – со мали уплати до сочни добивки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: