Генералниот на ТАВ: Жена ми, ќерка ми и зет ми чекаат македонски пасош

Сани Шенер генерален директор на аеродромите ТАВ кои стопанисуваат и со аеродромите во Скопје и во Охрид во интервју за „Независен весник“ вели дека сака да ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Семејните компании на Зоран Заев вртат над 56 милиони евра годишно. Тоа се 56 милиони причини и сомнежи за корупција.Се додека на јавна функција се политичари ...
сите 217 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Генералниот на ТАВ: Жена ми, ќерка ми и зет ми чекаат македонски пасош

Од:
До кого (е-маил):
Порака: