Прегазено 11-годишно дете во гостиварско додека возело велосипед


3 копии
2 копии
3 копии
3 копии
повеќе

Останато

Високи француски дипломатски извори тврдат дека најмалку уште една друга држава на ЕУ ги поддржува против одлуката да се отворат преговори со Северна ...
сите 818 | | | веќе видена

По завршувањето на француско-германскиот совет на министри одржан во Тулуз, францускиот претседател Емануел Макрон и германската канцеларка Ангела Меркел ...
сите 238 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Македонскиот премиер Зоран Заев на заедничка прес-конференција со еврокомесарот Јоханес Хан, изјави дека македонскиот народ е во големо исчекување. Заев рече ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прегазено 11-годишно дете во гостиварско додека возело велосипед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: