Еве кои работници земаат највисока плата во земјава

4 копии

Останато

Вкупно 285 пациенти со коронавирус се дијагностицирани во државава, 12 се излекувани и испишани од болничко лекување, а седум се починати. Коронавирусот не ...
сите 642 | | | веќе видена

На свечена церемонија со кревање на знамето на Северна Македонија, вчера во седиштето на НАТО во Брисел се означи официјалното пристапувањето на земјава во ...
сите 256 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ испрати писмено соопштение го ви го пренесуваме во целост. ВМРО-ДПМНЕ подава рака за санирање на последиците од пандемијата и економската криза. ...
сите 196 | | | веќе видена

Охрид, 30. март 2020 (Inpress) – Основното јавно обвинителство од Охрид, до надлежниот суд во Охрид, достави предлог за издавање казнен налог против едно лице ...
сите 255 | | | веќе видена

Македонското знаме, од денеска, заедно со знамињата на останатите 29 членки на Алијансата, се вее пред седиштето на НАТО во Брисел. Ова е историски момент за ...
сите 300 | | | веќе видена

Во сите држави од регионот властите воведоа слични мерки околу ограничувањето на движењето за спречување на ширењето на коронавирусот. Полициски час нема во ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве кои работници земаат највисока плата во земјава

Од:
До кого (е-маил):
Порака: