Тешка несреќа во Македонија: „Пежо“ удри во 11-годишен велосипедист


5 копии
3 копии
4 копии
4 копии
2 копии
повеќе

Останато

Германската канцеларка Ангела Меркел денеска во Брисел изјави дека не успеале да постигнат консензус за пристапување на Северна Македонија во ЕУ, и дека ќе се ...
сите 734 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешка несреќа во Македонија: „Пежо“ удри во 11-годишен велосипедист

Од:
До кого (е-маил):
Порака: