Уште една „собраниска“ средба за СЈО


3 копии

Зоран Заев и СДСМ се креатори на лажни вести. Посетата на Кратово беше предводена од генералниот секретар на партијата Игор Јанушев и на истата претседателот ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Правна сигурност е предуслов и за банкарскиот сектори и за бизнисот, со неа е поврзан и процесот на иселување на младите, иако се направени позитивни чекори од ...
| | веќе видена | слични

Иако се направени позитивни чекори од 2016 година наваму, ние 30 години не може да се пофалиме со тоа дека имаме стандарди на ниво од западно-европските држави ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Соопштение до јавноста од ВМРО-ДПМНЕ, реакција на соопштението на СДСМ . „Зоран Заев и СДСМ се креатори на лажни вести. Посетата на Кратово беше предводена од ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во емисијата „Детектор“ на телевизија Сител истакна дека предвремените парламентарни избори се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зоран Заев во немоќ го прифати предлогот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за предвремени парламентарни избори напролет, наместо во октомври идната ...
сите 545 | | | веќе видена

Франција и некои други земји проширувањето на Европската унија го гледаат како товар, а не како приоритет, вели пратеникот Антонијо Милошоски за Франкфуртер ...
сите 518 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 547 | | | веќе видена

По завршувањето на лидерската средба во Вила Водно, вчера претседателот на ДУИ Али Ахмети гостуваше во емисијата Клик плус на ТВ 21 каде изрази незадоволство ...
сите 187 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уште една „собраниска“ средба за СЈО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: