Дневен хороскоп 23.09.2019

Овен (21.03 – 20.04) Планирате како да ги инвестирате парите од работата и дали тоа ќе ви се исплати. Некој ќе ги исполни вашите желби, и тоа треба да го ...
| | веќе видена | слични

Додека некои ги нарекуваат „интензивни“ или „тешки“ оние што не се чувствуваат загрозени ќе сфатат дека таа е страствена, лојална и дека е вистински пријател. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

ОВЕН Работa: Сакате да се посветите на својата работа и да остварите напредок кој долго време го планирате. Љубов: Можно е да имате некоја забранета љубов или ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Некој ќе делува позитивно на вашето расположение. Возвратете со насмевка, немојте да бидете намќор. Ќе ви прилега некаква романтична ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зоран Заев во немоќ го прифати предлогот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за предвремени парламентарни избори напролет, наместо во октомври идната ...
сите 545 | | | веќе видена

Франција и некои други земји проширувањето на Европската унија го гледаат како товар, а не како приоритет, вели пратеникот Антонијо Милошоски за Франкфуртер ...
сите 518 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 547 | | | веќе видена

По завршувањето на лидерската средба во Вила Водно, вчера претседателот на ДУИ Али Ахмети гостуваше во емисијата Клик плус на ТВ 21 каде изрази незадоволство ...
сите 187 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп 23.09.2019

Од:
До кого (е-маил):
Порака: