Скопјанец нападнат на „Партизанска“ по расправија во кафуле

2 копии
2 копии
3 копии

Синоќа во околу 00:20 часот во Полициска канцеларија Пехчево бил приведен 39-годишниот Б.К.од Берово поради предизвикување општа опасност. Тој пред ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Момче се здоби со тешки телесни повреди, откако било нападнато од својот постар брат информира МВР. Вчера во 06:30 часот во СВР Велес било пријавено дека во ...
| | веќе видена | слични

Утрово по полноќ бил приведен Б.К.(39) од Берово поради предизвикување општа опасност. МВР соопшти дека тој пред угостителскиот објект во Пехчево со нож се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Екипата на „Бутел“ го совлада „Металург 2“ со 29:23 (14:10) во натпревар од ракометната Суперлига. Домашните постојано водеа и рутински ја одржуваа предноста и ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанец нападнат на „Партизанска“ по расправија во кафуле

Од:
До кого (е-маил):
Порака: