Датумот што ќе апси криминалци

Русјаков, ја слушаше Грета? Секако. Секогаш ја слушам Грета. Морам да ја слушам. Како мислиш секогаш? Па секогаш кога има што да ми каже. Грета е неверојатна. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Oдлуката на Владата на Шведска да ја потврди проценката на Врховниот суд дека не треба да се екстрадира Дејан Давидовски, обвинет во земјава за насилството во ...
| | веќе видена | слични

Алфа телевизија имаше ексклузивна можност да зборува со Дејан Давидовски, првостепено осуден за настаните на 27 април. Тој во моментот е во Шведска, држава ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во РЕК Битола денеска се одржа состанок на членовите на Управниот одбор на АД ЕСМ и на раководството на комбинатот на кој се донесе Акционен план за ...
сите 323 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена

Вангел Божиноски, архитект, новинар и туристички водич, одговори на реакциите во јавноста за новата собраниска сала во која се одржа конститутивната седница на ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Датумот што ќе апси криминалци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: