Чевли кои носат уметност: извондредни модели за одличен стил

Во што е посебна? Еве вака – да замижиме за тоа што е убава – носи најфраерски панталони (оди па облечи ги, ако не си згоден како неа), најтрендовски чизми во ...
| | веќе видена | слични

 Плисираните здолништа толку долго се хит, што веќе можат да се наречат класика. Благодарение на материјалот и кројот на плисираните здолништа, ова парче ...
| | веќе видена | слични

 Сите звучни имиња од светот на модата, деновиве се собрани во Париз за модната недела, а улиците на градот на светлината се преплавени со стилски облечени ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Иако понекогаш зборот “класика” во модната индустрија со себе ја влече титулата на веќе видени парчиња, нејзината најголема предност е во сестраноста, што ...
| | веќе видена | слични

Иако во текот на есента сите обожаваме комбинации во претежно земјени тонови, нема ништо поубаво од целосно белите стајлинзи кои секогаш говорат за префинетост ...
| | веќе видена | слични

Ангелот на Викторија сикрет, Сара Сампајо, позира за едиторијалот и насловната страница на октомвиското издание на „Ел“ Италија. Фокусот е на модните парчиња ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Продолжуваме, заедно со народот против продажбата на татковината. Народот се буди и нема назад. Срамот на Зоран Заев не е заеднички. Да не дозволиме Зоран Заев ...
сите 338 | | | веќе видена

Во ЕУ ќе влеземе како Македонци кои зборуваат македонски јазик, порача попладнево премиерот Зоран Заев преку својот Фејсбук профил. Во статусот, Заев наведува ...
сите 352 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2019 тестирања, а регистрирани се 820 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-279, ...
сите 319 | | | веќе видена

Лионел Меси на денешниот меч на кој Барселона славеше со 4:0, постигна гол кој на посебен начин го посвети на неговиот идол, Диего Армандо Марадона, кој почина ...
сите 299 | | | веќе видена

Преку спроведување на концептот на СМАРТ-финансии - на среден рок може да постигнеме двојно поголем економски раст во споредба со последната деценија, што би ...
сите 174 | | | веќе видена

Сѐ уште македонскиот премиер Зоран Заев во саботата доцна вечерта се обиде да реагира на објавата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана Красимир ...
сите 139 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чевли кои носат уметност: извондредни модели за одличен стил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: