Добитна комбинација: Кои се најдобрите љубовни парови според хороскопот?

Кога овие знаци ќе се спојат, има искри на сите страни. Рак и Јарец Врската меѓу чувствителните Ракови и доминантните Јарци лесно може да ја изгуби својата ...
| | веќе видена | слични

Хороскоп за 39 та недела : Соочување со реалноста е нивна најголема животна лекција. Она од што најмногу бегаат, животот постојано им го подметнува. Полевајќи ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Потрудете се да бидете поекономични во трошењето, но не го правете тоа со љубовните и еротските желби. Преземете иницијатива, саканата личност тоа го ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Ќе ве повикаат на состанок за кој треба добро да се подготвите. Прелистајте ги сите документи, материјали и разгледајте дали сте погрешиле ...
| | веќе видена | слични

 Секој од нас има различна идеја за тоа како треба да изгледа добрата врска и совршената љубов. Додека едни бараат целосна предаденост, други се во потрага по ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Моншалан рече дека не е дојдена да стави вето на одлуката на министрите ,туку дека е потребно да се реформира процесот на почеток на преговори за идните земји ...
сите 901 | | | веќе видена

Заменик министерот за здравство се повлече од функцијата. Оставката на Асим Муса доаѓа откако албански новинари објавија видео во кое тврдат дека заменикот ...
сите 113 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Елиф Елмас полека прераснува во лидер на македонската фудбалска репрезентација заедно со неуништливиот Горан Пандев, а добрите настапи кои ги имаше во ...
сите 182 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 250 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Добитна комбинација: Кои се најдобрите љубовни парови според хороскопот?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: