И жените изневеруваат, а еве во кој период најмногу!

2 копии

Многу фактори влијаат на тоа каков љубовник е мажот и дали интимниот однос ќе биде добар или лош. Според студијата која ја објавил порталот „Socioaffective ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Постојат некои работи кои можат и тоа како да го одбијат вашиот партнер, кога станува збор за сексот. Еден сајт на кои се собираат луѓе кои се во потрага по ...
| | веќе видена | слични

Повеќето од нас се прашале во некој период од врската: Колку често треба да имаме секс? Што ако имаме помалку секс од нашите пријатели? Дали нашата врска е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Немаат само тинејџерите “влажни соништа“и возрасните можат да го доживеат врвот во сон, потврдува науката…Можеби оваа теорија за доживување на “врв“ кога сте ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Секоја жена има безброј прашања за својот гинеколог, а понекогаш тие воопшто не се поврзани со женското здравје. Доколку и вие сте си ги поставиле овие ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Актуелната политичка ситуација во нашата држава во пресрет на изборите била темата на денешната средба на премиерот Зоран Заев со шефот на Мисијата на ОБСЕ во ...
сите 801 | | | веќе видена

Почитувана министерке за правда, Рената Дескоска,Сведоци сме на време кога во други области од јавната администграција, штрајкот и заканите со штрајк за ...
сите 142 | | | веќе видена

Премиерот Заев вечерва на националната телевизија одговараше на прашања на  новинари и уредници од повеќе медиуми, во емисија посветена на буџетот за наредната ...
сите 155 | | | веќе видена

Првата тура повратни пари од данокот за додадена вредност кај граѓаните кои скенираа фискални сметки во рамки на проектот „Мој ДДВ“, во вкупен износ од 3 ...
сите 53 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во текот на денешниот ден оствари повеќе средби при што се сретна со шефот на мисијата на ОБСЕ во Македонија, ...
сите 265 | | | веќе видена

Апелацискиот суд освен куќен притвор на поранешната специјална јавна обвинителка, Катица Јанева и определи и мерки за претпазливост, односно забрана да ...
сите 221 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

И жените изневеруваат, а еве во кој период најмногу!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: