Берлускони: Мојата Монца може да го победи Милан со 3:0


Тимот на Милан во оваа натпреварувачка сезона нема никакви обврски во Европа, но без разлика на тоа не игра на посакуваното ниво во Италија каде по 5 кола е на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии

Марко Џампаоло веќе по пет кола ја загуби довербата на управата на Милан и сега се шпекулира за промена на клупата на Росонерите. Џампаоло во пет кола оствари ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Актерот Алек Болдвин присуствуваше на приватна комеморација за Халина Хачинс, снимателката која случајно ја уби на снимањето на новиот филм, заедно со ...
сите 123 | | | веќе видена

Институционалната поставеност и правната рамка на процесите за јавни набавки во Северна Македонија во голема мера се усогласени со законодавството на ЕУ, но ...
сите 313 | | | веќе видена

Кочани е важен град во Источна Македонија, центар на македонскиот Исток и зато е важно да продолжи по вистинскиот пат. А вистинскиот пат е со СДСМ и Николчо ...
сите 282 | | | веќе видена

Во Маврово-Ростуше и Центар Жупа ќе се повтори гласањето, бидејќи не е исполнет законскиот цензус на гласање да излезат најмалку една третина од запишаните ...
сите 508 | | | веќе видена

На вечерашниот мини митинг во Вевчани, кандидатот за градоначалник Спасе Кочовски, истакна дека вевчанци веќе се определија за нова иднина, на 31-ви октомври ...
сите 122 | | | веќе видена

На мојата денешна посета на Ново Лисиче, изразив благодарност до граѓаните за поддршката што ми ја дадоа во првиот круг на изборите и што овозможија на тој ...
сите 323 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави дел од лицата за кои, како што претходно соопшти, има информации дека се дел од злосторничката група која давала наредби за тепање, убивање и ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Берлускони: Мојата Монца може да го победи Милан со 3:0

Од:
До кого (е-маил):
Порака: