Дневен хороскоп: За Лавот успешен ден, за Рибата ден за љубов

Мажите често имаат проблем со изразувањето на своите вистински чувства, но можете да ги прочитате според начинот на кој се однесуваат. Но, знаците кои издаваат ...
| | веќе видена | слични

Со поврзување на знаците и елементите, астролозите ги откриваат карактерот, чувствата и падовите на секој знак. На ист начин, користејќи ја оваа врска, тие ...
| | веќе видена | слични

Септември е месец кој, според астролозите, носи многу промени, транзиции и одлуки, од кои за некои знаци ќе бидат поволни, но за други прилично лоши. На крајот ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Ќе добиете идеја во врска со некој приватен бизнис. Се обидувате да спроведете некоја своја замисла која долго ве опседнува. Многу сте ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Се што треба да примените е повеќе да и верувате на саканата личност. Слободните овој викенд ќе имаат мали шанси да го променат својот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Северна Македонија и Албанија нема да започнат преговори за пристапување затоа што францускиот претседател не го дозволува тоа. И тоа може да го остави ...
сите 515 | | | веќе видена

Откако по речиси една недела неизвесност Европскиот Совет вчера не постигна консензус за отворање преговори со Северна Македонија по категиоричното „не" на ...
сите 693 | | | веќе видена

Британскиот Парламент во четвртокот, откако Лондон и Европска Унија постигнаа нов договор за Брегзит, одлучи денеска да одржи седница, на која пратениците ќе ...
сите 327 | | | веќе видена

 Уморни сте од сé? Уморни сте од зафатеност, стрес и хаос? Не сте единствените, но веќе го знаете тоа. Она што можеби не го знаете е дека еден од најдобрите ...
сите 140 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Екипата на „Бутел“ го совлада „Металург 2“ со 29:23 (14:10) во натпревар од ракометната Суперлига. Домашните постојано водеа и рутински ја одржуваа предноста и ...
сите 80 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп: За Лавот успешен ден, за Рибата ден за љубов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: