УАПСЕН Сали Бериша во Пеќ (ФОТО)

3 копии

Судот не го прифати барањето на адвокатот на дадилката за издвојување на снимката од камерата како доказ во судската постапка.Судија на претходна постапка при ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против скопјанец осомничен дека сторил кривично дело – неовластено ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претставник на германската влада соопшти дека на денешниот состанок меѓу германската канцеларка Ангела Меркел и францускиот претседател Емануел Макрон ќе биде ...
сите 332 | | | веќе видена

Предлог-законот за јавно обвинителство е заборавен. Власта цел месец не презела никаков чекор околу овој закон што од летоска е заглавен во собраниска ...
сите 249 | | | веќе видена

Елиф Елмас полека прераснува во лидер на македонската фудбалска репрезентација заедно со неуништливиот Горан Пандев, а добрите настапи кои ги имаше во ...
сите 190 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

УАПСЕН Сали Бериша во Пеќ (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: