3 хороскопски знаци кои важат за најсуеверни

Сите познаваме барем една личност која секогаш вешто избегнува да го плати кафето или вечерата бидејќи “заборавила” да го понесе паричникот или банкоматот ѝ ја ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Ќе остварите значително подобрување на полето на финансиите. Многу сте задоволни од деловните случувања. Сакате да остварите стабилен ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овен Немојте да се изненадите ако до вас дојде глас дека ви претстои интересна понуда за некој проект. Освен што понудата е интересна и ги задоволува вашите ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ОВЕН: Иако имате многу дневни обврски, сепак ќе најдете време да го проширите својот круг на пријатели: средби со личности со кои што не сте се виделе одамна и ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Вниманието ќе го насочите кон подобрување на финансиската состојба. Невработените Овни ќе имаат добра прилика за хонорарни ангажмани. Оние во врска треба ...
| | веќе видена | слични

 Покрај оние кои важат за најлоши сопрузи во хороскопот, има и такви кои имаат потенцијал да бидат најдобри – кои се 5-те знаци? Не постои правило, но во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Екипата на „Бутел“ го совлада „Металург 2“ со 29:23 (14:10) во натпревар од ракометната Суперлига. Домашните постојано водеа и рутински ја одржуваа предноста и ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

3 хороскопски знаци кои важат за најсуеверни

Од:
До кого (е-маил):
Порака: