Македонските одбојкари пречекани со трубачи и песна!!


7 копии
3 копии

Одбојкарите на Словенија се првиот финалист на 31. Европско првенство и тоа откако вечерва го надиграа составот на Полска со 3-1 во сетови. Словенците бодрени ...
| | веќе видена | слични

Словенија со 3-1 во сетови ја совлада Полска и станаа првиот финалист на Европското одбојкарско првенство. Македонската одбојкарска репрезентација може да се ...
| | веќе видена | слични

Селекцијата на Словенија вечерва на крилата на својата публика во „Стожице“ го победи светскиот првак Полска со 3:1 во сетови и обезбеди пласман во финалето. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Сумирајќи ги резултатите од минатонеделните состаноци на ЕУ во Брисел, Могерини на својот блог во текстот насловен „Две одлуки, една грешка", истакнува дека ...
сите 537 | | | веќе видена

Владејачката германска коалиција ЦДУ/ЦСУ смета дека патот на ЕУ останува отворен за Северна Македонија и Албанија, и покрај негативен исход од минатонеделниот ...
сите 507 | | | веќе видена

Шекеринска е еден од последните остатоци на транзицијата и кога таков човек ве критикува на таков циничен начин, тогаш мора да сте на вистинскиот пат, одговори ...
сите 292 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонските одбојкари пречекани со трубачи и песна!!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: