Хороскопски знак во кој се родени најмногу генијалци

3 копии
3 копии
3 копии

ОВЕН Работa: Тешко ви е да се организирате на работното поле. Одново ви доаѓаат некои нови компликации. Љубов: Потребно е да го подобрите односот со партнерот ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Во љубовта само ќе изнаоѓате ситници за расправии. Престанете со ривалскиот однос кон партнерот. На работа сте еден од лидерите и јасно ви ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Во некои работи дефинитивно претерувате, и треба да размислите колку воопшто ќе ви користи. Не ги присилувајте другите да прават работи на вашиот начин. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Наставниците се уште се обучуваат за платформата за онлајн настава, па дури потоа таа и ке биде официјално тестирана. До почетокот на учебата година ке биде ...
сите 162 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Гостивар донесе Наредба за спроведување истражна постапка против едно лице за кое постои основано сомнение дека сторило кривично ...
сите 76 | | | веќе видена

Реална помош или популистичка мерка ќе биде новата платежна картичка која ја најави премиерот Зоран Заев, а која треба да се додели на пензионерите со пензии ...
сите 73 | | | веќе видена

Во Штип е регистриран втор случај на повторување на коронавирсуот кај маж вработен во една конфекција во градот. Марија Димитрова директор на Центарот за јавно ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хороскопски знак во кој се родени најмногу генијалци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: