КАКО СЕ ОПОРАВИ ЃОКОВИЌ: Беше „паркирана“ на 300 метри од стадионот!

Српскиот ас моментно се наоѓа во Србија, два дена помина на Копаоник на „Другаријада“ , а се очекува за тој период за време на престојот во Белград одлучи дали ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Токио, 25. септември 2019 (ИНПРЕС) – Новак Ѓоковиќ потврдил дека ќе настапи на турнирот во Токио. Српскиот тенисер се чувствувал добро по повредата на рамото ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Народот се буди, протест сега за да не биде предоцна. Денес ВМРО-ДПМНЕ заедно со граѓаните ќе протестира затоа што Заев ќе ја менува историјата во учебниците, ...
сите 733 | | | веќе видена

Имаме недвојбена поддршка не само од Холандија, туку од сите земји членки на ЕУ. Останува прашањето со Република Бугарија, изјави денеска министерот за ...
сите 435 | | | веќе видена

Нема напредок во решавање на спорот со Македонија. Втор ден работатата на мешовитата мултудисциплинарна комисија за историски и образовни прашања, создадена за ...
сите 55 | | | веќе видена

Антон Кутев, пратеникот од Бугарската социјалистичка партија, смета дека секој постигнат договор ќе биде залуден доколку Бугарите не ги убедат Македонците дека ...
сите 221 | | | веќе видена

Во главниот град денеска се одвиваше протест на три локации за оставка на Зоран Заев.Граѓаните масовно се собраа пред Министерството за надворешни работи, ...
сите 128 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност, по одделни котлини со утринска магла. Во југоисточните делови ќе биде претежно облачно со повремен ...
сите 212 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КАКО СЕ ОПОРАВИ ЃОКОВИЌ: Беше „паркирана“ на 300 метри од стадионот!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: