Еврото бележи раст, најтргувани акциите на Алкалоид

7 копии

Откако неодамна понуди брокерски услуги преку Интернет, брокерската компанија од Бања Лука,„Eurobroker“, оди чекор понатаму во воведувањето на новини и ...
| | веќе видена | слични

Акциите на „Краш“ продолжија да ги рушат сите рекорди утрово, откако во првиот час тргување на Загребската берза цената на една акција се искачи на 1009 HRK. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Противењето на францускиот претседател Емануел Макрон за почеток на пристапните преговори со Северна Македонија и Албанија ги разлути лидерите на ЕУ, оценува ...
сите 1603 | | | веќе видена

Премиерот Заев попладнево предложи брзи предвремени избори, со пржинска влада. Деталите ќе ги договара на утрешната лидерска средба кај претседателот ...
сите 294 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еврото бележи раст, најтргувани акциите на Алкалоид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: