Во кревет им нема рамни: Луѓето родени во овој хороскопски знак се вистински мајстори за заведување

Жените родени во овој знак можат да заведат кој и да посакаат, додека мажите важат за најснаодливи во кревет. Се разбира, станува збор за Биковите, кои општо ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

 Само на една четвртина од знаците, 2019-та година ќе им биде посебно среќна кога се работи за љубов. Неочекувана љубов ќе им затропа на вратата на Биковите. ...
| | веќе видена | слични

И додека некои се трудат и работат на своите љубовни вештини, на овие хороскопски знаци тоа им е речиси вродено. Личностите родени во знакот на Шкорпија се ...
| | веќе видена | слични

Ако искуството ве научило дека мажите не можат да бидат романтични, тогаш сè уште не сте сретнале некој кој е роден во овој хороскопски знак. Мажите во овие ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со отворање на нова истрага за аферата Рекет се фрла сомнеж дека власта сака нешто да сокрие. Имено Русковска поднесе обвинение за Катица Јанева, Боки 13 и ...
сите 575 | | | веќе видена

Катица Јанева и викендот останува во приватната болница Жан Митрев. Таа има привилегирана позиција за разлика од сите други притвореници и затвореници. И во ...
сите 278 | | | веќе видена

Четириесет и пет лица од Пакистан биле затекнати во камион кај наплатна станица „Отовица“ на автопатот Велес-Скопје. МВР соопшти дека контролата на возилото ...
сите 175 | | | веќе видена

 Воопшто не е лесно да го најдете вистинскиот партнер. А откако ќе го најдете, уште потешко е да ја одржите врската. Живееме во ера на интернет и социјални ...
сите 142 | | | веќе видена

Како што пренесува италијанскиот „Калчомеркато“, три европски фудбалски гиганти се во редот за македонскиот 20-годишен „Дијамант“ Елиф Елмас. Нашиот играч ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во кревет им нема рамни: Луѓето родени во овој хороскопски знак се вистински мајстори за заведување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: