Лејла Филиповиќ освојува во цветен фустан по примерот на Кејт Мидлтон

Модните додатоци имаат улога да ја нагласат вашата стилска индивидуалност. Затоа секогаш вреди да им се посвети внимание. Веќе неколку сезони како украсните ...
| | веќе видена | слични

Урбано, кул и безвременски – овој спој функционира во сечиј имиџ. Токму затоа сите парчиња што ги носат овие карактеристики се секогаш вредни за инвестиција, а ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Заев и коалицискиот лидер на ДУИ, Али Ахмети, вечерва се среќаваат за да разговараат по неуспехот во Брисел, Македонија да добие датум.Заев ќе ...
сите 183 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Европската фудбалска асоцијација (УЕФА) соопшти дека Русија и на Косово ќе бидат разделени во ждрепките за репрезентативни и клупски натпреварувања во иднина. ...
сите 304 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лејла Филиповиќ освојува во цветен фустан по примерот на Кејт Мидлтон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: