Око за око, лајк за лајк

Сериозно дали сме самите свесни накај каде тераме. Полни со осуда и критика за се што гледаме по социјалниве медиуми, секој еден од нас, скриншотова, ...
| | веќе видена | слични

Се' е достапно, секоја можна информација на правилен или погрешен начин, денес допира до нас. Дали е за тоа дека ледот се топи со брзина на светлина, или дека ...
| | веќе видена | слични

Вчера се навршија точно шест години откако почина Душан Љубисављевиќ-Дуле, вокалот и гитарата на дуото “Дуле и Коки“. Во разговор за „Женски магазин“ зборува ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со оглед на важноста и огромниот (оправдан) интерес за датумот за отпочнување на преговорите со ЕУ и отворањето на нова „пандорина кутија“ за која пишував ...
сите 974 | | | веќе видена

Секако, не треба сега тука и да застанеме, напротив треба да продолжиме со уште позасилено темпо на работа, што ќе придонесе сегашниот квалитет да биде ...
сите 279 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Око за око, лајк за лајк

Од:
До кого (е-маил):
Порака: