Имала 105 килограми и нула самодоверба: По оваа одлука таа стана модел и изгледа бомбастично (ФОТО)


На Бони Стајнер ѝ е доделена титулата Модел на годината од страна на британскиот магазин Гламур, откако изгубила половина од својата тежина. Пред 4 години, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Екипата на естрадниот магазин “Бекстејџ” го интервјуиралa македонскиот шоумен Игор Џамбазов, кој искрено зборувал за неговиот приватен живот, подемите и ...
| | веќе видена | слични

„23:30 часот. Се враќав од читална од ГТЦ. Се враќав пешки зошто тогаш живеев во зградите кај Зелен пазар. Кога го поминував Жена парк, осетив дека некој ме ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Лидерите на земјите членки на Европската Унија на утрешното заседание ќе прават напори да дојдат до консензуално решение поврзано со почетокот на преговорите ...
сите 145 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Сириската невладина агенција за човекови права објави дека е забележан огромен конвој на сириската армија како го напушта Манбија, уште еден курдски град над ...
сите 802 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Имала 105 килограми и нула самодоверба: По оваа одлука таа стана модел и изгледа бомбастично (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: