Малолетник физички нападнат од повеќе лица во Лептокарија

2 копии

Велешанец на возраст од 31 година бил уапсен на скопскиот аеродром во вечерните часови на 24 септември.Како што информираат од МВР, при контрола и проверка ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

Во кавга за паркинг скршено ветробранско стакло на БМВ Триесет и тригодишен гостиварец попладнево пријавил оштетување на возилото откако претходно се расправал ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пратеникот од редовите на СДСМ од Гостивар, Благојче Трпески, денеска физички нападнал граѓанин на Гостивар кој со своето малолетно дете го паркирал ...
| | веќе видена | слични

Полицијата не му направила алко-тест на пратеникот на СДСМ од Гостивар Благојче Трпески, кој денеска во видна алкохолизирана состојба физички го нападнал ...
| | веќе видена | слични

Пратеникот на СДСМ од Гостивар, Благојче Трпески, по гостиварските улици делел правда, пишува Нетпрес . Имено, физички бил нападнат граѓанин на Гостивар кој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Прво осомничениот во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски до судот поднел документацијата за влошена здравствена состојба.Документацијата ја доставил до судија ...
сите 886 | | | веќе видена

За тоа дали вечерва се разговараше и за датумот за преговори за Северна Македонија не успеавме да дознаеме. Според дипломатските извори од Брисел, Франција е ...
сите 153 | | | веќе видена

Засега изгледа дека до раните утрински часови ќе биде неизвесно што Макрон ќе одлучи за Македонија, вели Потпретседателот на Владата задолжен за ...
сите 447 | | | веќе видена

Фарма Медика, Тргопродукт, Мамас Фуд, Омни Градба, Центроштепед, Тотал електроник, Еленица, Пеон, Сара Јавор, Тотал Инженеринг, Сара Инженеринг, Дравас ...
сите 193 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров од 14 до 17 октомври ќе престојува во работна посета на Брисел кога се очекува Советот на ЕУ и Европскиот Совет ...
сите 534 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 7 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Малолетник физички нападнат од повеќе лица во Лептокарија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: