Јелена Карлеуша повеќе не го „следи“ Боки 13 на Инстаграм (ФОТО)

Ова е Кристина Петревски , Македонка која живее и работи во Австралија, поточно во Мелбурн. Таа има 181.000 обожаватели на Инстаграм, а кога ќе погледнете како ...
| | веќе видена | слични

Една од најголемите јутјуб сензации на Балканот, Богдан Илиќ (23), познат како Бака Прасе пред само два дена ја објави својата нова песна посветена на ...
| | веќе видена | слични

Дефинитивно битолчанката Принцес Донатсу како што се потпишува секаде е најконтроверзната пејачка која се појавила на македонската музичка сцена. Таа на ...
| | веќе видена | слични

Убавата Русинка  со секси фотка сега ги изненади и воодушеви своите илјадници фанови на социјалните мрежи.  Убавата Дарија која на Инстаграм има околу 300 000 ...
| | веќе видена | слични

Познатата дизајнерка Ивана Кнез очигледно има намера да го урне Инстаграм во Македонија. Таа овој пат на својот профил објави фотографија на која позира скроз ...
| | веќе видена | слични

Дали ви пречи доколку на некој начин девојките заработуваат пари од Инстаграм? Со експлозија на социјалните мрежи се појавија и девојки кои себеси се ...
| | веќе видена | слични

Фолк ѕвездата Цеца најчесто социјалните мрежи ги користи како би ги промовирала своите настапи и нови песни, но овој пат ги изненади фановите со својата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Разочарани сме што Европскиот совет не даде согласност за пристапни преговори во овој момент, но, се надеваме дека тоа ќе се случи пред Самитот ЕУ- Западен ...
сите 1307 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јелена Карлеуша повеќе не го „следи“ Боки 13 на Инстаграм (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: