Мајка од Штип наплаќала секс услуги за својата 14-годишна ќерка


2 копии
2 копии

Индонезијката Хеди Хаура има само четиринаесет месеци и пие 1,5 литри кафе на ден повеќе од половина од својот животот. Родителите велат дека се принудени да ...
| | веќе видена | слични

Дали двете деца кои пред три недели беа заборавени сами во возило на паркинг во скопско Ново Лисиче, ќе им бидат вратени на родителите или ним ќе им биде ...
| | веќе видена | слични

Помалку од десет постапки се поведени лани за одземање на родителско право, при што дел од нив имаат епилог, а некои уште немаат судска разрешница. Но, во ...
| | веќе видена | слични

Четиринаесетгодишна штипјанка вплетена во мрежа на проституција. Агонијата на малолетното девојче започнала пред три години кога ја омажиле во Шведска. ...
| | веќе видена | слични
11 копии

Мајка од Источна Македонија ја принудувала малолетната ќерка на проституција за сума од 1000 до 1500 денари. Според неофицијални информации од истрагата 14 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерите на земјите членки на Европската Унија на утрешното заседание ќе прават напори да дојдат до консензуално решение поврзано со почетокот на преговорите ...
сите 145 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Сириската невладина агенција за човекови права објави дека е забележан огромен конвој на сириската армија како го напушта Манбија, уште еден курдски град над ...
сите 802 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мајка од Штип наплаќала секс услуги за својата 14-годишна ќерка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: