Вторник во тексас кошула и карирано здолниште

 Слободно можеме да кажеме дека сите со нетрпение ја очекуваме есента и сезоната на удобните џемпери. Неколку парчиња облека веќе неколку години се хит за ...
| | веќе видена | слични

Првите есенски денови се оној краток, но прекрасен период во годината кога е идеално да носите слоеви и да ги искористите оние парчиња што се создадени за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Германската канцеларка Ангела Меркел денеска во Брисел изјави дека не успеале да постигнат консензус за пристапување на Северна Македонија во ЕУ, и дека ќе се ...
сите 938 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп изјави вечерва дека во телефонски разговор со турскиот колега Реџеп Таип Ердоган добил уверувања дека ќе се почитува ...
сите 469 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вторник во тексас кошула и карирано здолниште

Од:
До кого (е-маил):
Порака: