Времето во Англија му пречи на Клоп: Кога ќе стане наутро е темно, кога ќе се врати попладне пак е темно


Лошото време на „островото" може да влијае врз иднината на Јирген Клоп во Ливерпул, Германецот е на два ума и во моментов одбива да преговара за нов ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед се ослободи од голем број фудбалери во летниот преоден рок, но за голем дел од нив не донесе соодветни замени. Сега тоа им се одбива од ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп на натпреварот против Челси по 150ти пат го водеше својот тим од клупата. Германецот со победата од 2:1 ситгна до својата 92 ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Поранешниот капитен на Манчестер Јунајтед, Гери Невил смета дека раководството на клубот треба да потроши околу милијарда евра за трансфери за да се приклучи ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Ние го славиме Илинден и ги славиме Илинденците заради идејата за која се бореле, автономна македонска држава, а не како биле запишани во книгата на родени. ...
сите 140 | | | веќе видена

Врховниот суд треба деновиве да ја потврди пресудата за затворска казна за поранешната министерка Гордана Јанкулоска со тоа што ќе испрати образложение до ...
сите 132 | | | веќе видена

Работиме на финализирање на преговарачката рамка, со цел да ја усвоиме и да ја одржиме првата меѓувладина конференција за време на претседавањето со Советот на ...
сите 351 | | | веќе видена

Не можеме да влијаеме на одлуките на норвешките власти, но треба да забележиме дека секоја влада обезбедува исклучок за спортските тимови. Ние сме на позиција ...
сите 151 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Дваесет и три годишно момче од Свети Николе е најмладиот пациент кој што изминативе 24 часа ја изгуби битката со коронавирусот. Освен него уште шест пациенти ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Времето во Англија му пречи на Клоп: Кога ќе стане наутро е темно, кога ќе се врати попладне пак е темно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: