Бела кошула + миди здолниште – спој за секоја прилика

 Кога немате идеја што да облечете, а да бидете едноставни и средени истовремено – целосно бела комбинација е формулата која ќе ве спаси. Белата боја секогаш ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешниот грчки премиер Алексис Ципрас го осуди фактот дека лидерите на земјите-членки на ЕУ не успеаја да се постигнат согласност за предлогот за започнува ...
сите 1418 | | | веќе видена

Премиерот Заев и коалицискиот лидер на ДУИ, Али Ахмети, вечерва се среќаваат за да разговараат по неуспехот во Брисел, Македонија да добие датум.Заев ќе ...
сите 183 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бела кошула + миди здолниште – спој за секоја прилика

Од:
До кого (е-маил):
Порака: