Како да го подготвиме организмот за есен и зима


Се чувствувате запоставено и осамено? Мислите дека на партнерот не сте му важни како што сте му биле на почетокот на врската? Ви недостасува нивното внимание? ...
| | веќе видена | слични

 Кога станува збор за искажувањето чувства, понекогаш не е доволно само да кажете „Те сакам“. Секоја личност е различна и додека за некои зборовите се сосема ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Хемијата е силна, чувствувате поврзаност. Почнувате да чувствувате возбуда и мислите дека конечно сте го нашле вистинскиот. И одеднаш нешто се менува. Мажите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот на Македонија  Зоран Заев денеска учествуваше во дебатата на тема “ Македонија: Европски перспективи и зајакнување на домашните реформи за социјална ...
сите 1037 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 38 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Семејните компании на Зоран Заев вртат над 56 милиони евра годишно. Тоа се 56 милиони причини и сомнежи за корупција.Се додека на јавна функција се политичари ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како да го подготвиме организмот за есен и зима

Од:
До кого (е-маил):
Порака: