Навивачите на Партизан смислија хит-песна против Манчестер јунајтед (Видео)


Фудбалскиот клуб Партизан се пласираше во групната фаза од Лигата на Европа. Еден од ривалите ќе им биде славниот Манчестер јунајтед, а фановите на ...
| | веќе видена | слични

Навивачите на Партизан и на Манчестер јунајтед во Македонија, со нетрпение го чекаат дуелот на овие два тима во Белград, во рамките на Лига Европа, но ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поради казната од УЕФА, Партизан синоќа мораше да го игра без поддршка од навивачите првиот натпревар од групната фаза во Лига европа против АЗ Алкмар во ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Дуделанж го совлада АПОЕЛ со 4:3 вчеравечер на гостувањето во Никозија во натпревар од 1. коло од групната фаза од Лигата на Европа. Според прес-службата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Партизан издржува казна од УЕФА, треба да игра пред празни трибини или на нив може да има само дечиња до 14 години, белградскиот клуб речиси и да го наполни ...
| | веќе видена | слични

Партизан за натпреварот против АЗ Алкмар во првото коло од Лигата на Европа имаше забрана за присуство на навивачи, но на стадионот можеа да присуствуваат деца ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Христијан Мицкоски во моментов е легален, но повеќе не е ЛЕГИТИМЕН претседател на ВМРО. Имам впечаток дека се наоѓаме во една Дејвид Линчовска Кружница на ...
сите 137 | | | веќе видена

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 162 | | | веќе видена

Бизнисменот Сеад Кочан останува во затвор. Врховниот суд ја потврди казната на скопска Апелација со која Кочан беше осуден на 4 години и 8 месеци затвор. ...
сите 37 | | | веќе видена

Бугарија може да остане сама во спорот со Северна Македонија, смета Кирил Илиев, историчар од Институтот за балкански студии при Бугарската академија на ...
сите 371 | | | веќе видена

Незадоволството од здравствениот систем и долгите административни процедури, пациентите се почесто го покажуваат со зголемена агресија и зачестени физички ...
сите 61 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Навивачите на Партизан смислија хит-песна против Манчестер јунајтед (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: