Министерката за финансии си го избра тимот кој нема да прифаќа „тоа не може“

Верувам дека формирав професионален и енергичен тим, тим кој нема да прифаќа "не, тоа не може" без пред тоа да ги проба сите начини и креативни солуции, објави ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Министерството за финансии е екипирано со квалитетни кадри со кои верувам дека сите од кабинетот ќе имаме одлична соработка и заедно ќе воведеме нова динамика ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Даночниот експерт Павле Гацов и професорот Марјан Петрески во одделни објави на своите Фејсбук профили ги демантираа објавите дека станале дел од кабинетот на ...
| | веќе видена | слични

Павле Гацов, даночен експерт и професорот Марјан Петрески на своите Фејсбук профили го појаснија ангажманот во Министерството за финансии, откако беше објавено ...
| | веќе видена | слични

Преку статус на нејзиниот Фејсбук профил, новоназначената министерка за финансии, Нина Ангеловска, го претстави стручниот тим кој ќе биде дел од нејзиниот ...
| | веќе видена | слични

Фотографии од советничката на министерката за финансии, Нина Ангеловска попладнево ги преплавија социјалните мрежи откако излегоа нејзини фото сесии на кои се ...
| | веќе видена | слични

Откако новата министерската за финансии Нина Ангеловска објави на својот фејсбук профил дека го формирала својот тим најблиски соработници, дел од нив се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Организирање предвремени парламентарни избори ќе биде во фокусот на лидерската средба закажана за попладне во 17 часот во претседателската резиденција „Вила ...
сите 276 | | | веќе видена

Американскиот министер за одбрана Марк Еспер изјави дека според моменталните планови, сите американски војници заминуваат од Сирија и ќе бидат стационирани во ...
сите 459 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Министерката за финансии си го избра тимот кој нема да прифаќа „тоа не може“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: