3 хороскопски знаци кои никогаш нема да ги издадат вашите тајни

Овен Денес повеќе внимавајте на зборовите насочени кон семејството и пријателите. Прифатете ги деловните совети, ако сакате помрднување од местото во кое сте ...
| | веќе видена | слични

Секој хороскопски знак има своја низа проблеми и несреќи кои го следат. И покрај тоа што секој човек е различен, постојат одредени нешта со кои скоро сите се ...
| | веќе видена | слични

Овен Опкружени сте со позитивна енергија. Употребете ја за промовирање на вашите способности. Кратките патувања ќе ве задоволат и ќе внесат свежина во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овен Работа Некој во вас покренува ново сомневање, па затоа не сакате да зборувате гласно за вашите бизнис-финансиски или приватни планови. Сепак, премногу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како малку да им беше малтретирањето на Ромите во Битола, па се најде уште еден „јунак“ кој почна прво нас да не навредува, од само за него разбирливи причини, ...
сите 138 | | | веќе видена

Со државата владее мафија а на чело на мафијата е Зоран Заев. Мицкоски стана ноќна мора на Заев, па токму затоа се неговите инсталации и кампањи насочени кон ...
сите 194 | | | веќе видена

Охрид, 28. септември 2020 (ИНПРЕС) – Само две основни училишта во Охрид добија целосна дозвола од Комисијата за заразни болести за организирање настава со ...
сите 269 | | | веќе видена

Нов случај на позитивно лице на Ковид 19 во градинка во Битола. Се работи за воспитувачка од градинката „Коца Василева“ која е дел од установата за детски ...
сите 188 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи го потврди вчерашниот инцидент во болницата во Куманово. Во дневниот извештај на МВР се наведува дека во саботата во 09.07 ...
сите 83 | | | веќе видена

Рано изутринава, околу еден часот по полноќ, во Полициската станица Неготино било пријавено дека во село Пепелиште, неготинско, бил нарушен јавниот ред и мир. ...
сите 305 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

3 хороскопски знаци кои никогаш нема да ги издадат вашите тајни

Од:
До кого (е-маил):
Порака: