Македонија се враќа со бод од Израел


4 копии

Езгјан Алиоски попладнево го одигра јубилејниот 100-ти натпревар во дресот на „белите", Македонецот не можеше убаво да се израдува откако Дерби во 92. минута ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот репрезентативец Езгјан Алиоски го имаше својот 100 јубилеен настап во дресот на Лидс на стадионот „Иланд роуд“, а беше многу блиску истиот пред ...
| | веќе видена | слични

Проблемите на стадионите во Англија не се минато како што некогаш може да се слушне. За тоа сведочи сцената на стадионот на Барнсли во јужен Јокшир каде што ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Селекторот на руската ракометна репрезентација Едуард Кокшаров, кој доаѓа на тренерското место во Вардар заменувајќи го Давид Писонеро, за руските медиуми ...
сите 153 | | | веќе видена

Секако, не треба сега тука и да застанеме, напротив треба да продолжиме со уште позасилено темпо на работа, што ќе придонесе сегашниот квалитет да биде ...
сите 321 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонија се враќа со бод од Израел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: