5 начини на кои Google ја ограничува конкуренцијата

Ако внимавате и ако сте ажурни најчесто не е проблем, но автоматската претплата по истекување на пробниот период може да биде проблем за некој корисник. Ова ...
| | веќе видена | слични

Новата верзија на оперативниот систем носи многубројни безбедносни функции кои ќе откријат дали некоја апликација ве следи. Сите кои ја спуштиле верзијата на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Разочарани сме што Европскиот совет не даде согласност за пристапни преговори во овој момент, но, се надеваме дека тоа ќе се случи пред Самитот ЕУ- Западен ...
сите 1308 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Зоран Заев, на денешната прес-конференција по повод одлуката на Европскиот Совет да ја одложи ...
сите 449 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

5 начини на кои Google ја ограничува конкуренцијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: