По повод 25-от роденден на серијата „Пријатели“, Лего издаде сет коцки од Central Perk

Можеби нема да имаме можност повторно да ги гледаме „Пријатели“- Моника,Чендлер, Рејчел, Рос, Џои и Фиби пред малите екрани, како се собираат во Централ Перк, ...
| | веќе видена | слични

Останато

22 починати во текот на вчерашниот ден од Ковид, тоа е директна вина на Комисијата за заштита од заразни болести и Венко Филипче кои преспаа цело лето без ...
сите 348 | | | веќе видена

Мерките кои ги препорачуваме како Комисија за заразни болести, треба да донесат поголем бенефит, отколку штета на државата, смета директорот на Центарот за ...
сите 326 | | | веќе видена

Во Штип на следните градоначалнички избори се брани Македонија, тоа не се обични избори и затоа ги повикувам штипјани да излезат и заедно во првите редови да ...
сите 253 | | | веќе видена

Адвокатот и член на ВМРО-ДПМНЕ, Јовица Страшевски, денеска одржа прес конференција пред седиштето на опозициската партија на која на Христијан Мицкоски му даде ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По повод 25-от роденден на серијата „Пријатели“, Лего издаде сет коцки од Central Perk

Од:
До кого (е-маил):
Порака: