По 7 години, Ким Клијстерс се враќа на тениските терени

4 копии

Рафаел Надал веќе има 19 грен-слем титули на своето конто, но како и секој спортист, во кариерата доживеа неколку разочарувачки порази. Неговиот чичко и ...
| | веќе видена | слични

Британските медиуми објавиле приказна во која тврдат дека знаат дека Новак во текот на престојот во Њујорк за време на траењето на УС Опен успеал брзо да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 238 | | | веќе видена

 Каков понеделник ви најавува Зодијакот? Дали вашиот хороскопски знак денес ќе го следи среќа? Дали неделата ќе ви тргне „на десна нога?“ Кликнете на вашиот ...
сите 171 | | | веќе видена

Работните групи на власта и опозицијата денеска во Собранието ќе одржат нова средба за законот за јавно обвинителство, потврдија за МИА од Министерството за ...
сите 363 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По 7 години, Ким Клијстерс се враќа на тениските терени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: