Хороскопски знак кој е роден оптимист – Дали сте тоа Вие?

Ова дефинитивно се мажите кои ги сакате во вашиот живот. Да, можеби ви звучи лудо, н постојат мажи кои навистина убаво ќе се однесуваат со вас, баш онака како ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Овен Денот би можел да биде многу напорен ако не сте подготвени за отстапки кон некоја Девица, Близнаци, Рак или Водолија. Имате впечаток дека сте доведени во ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Ќе бидете ведри и ќе наидувате на многу задоволства и дружење. Ова е добар ден за склопување на нови пријателства како и за друштвениот ...
| | веќе видена | слични

 Каков тек на денот може да очекувате овој петок? Дали конечно енергијата ќе ви се врати пред викендот или ќе мора малку повеќе да се ангажирате? Дали среќата ...
| | веќе видена | слични

Постојат три хороскопски знаци кои кога повредуваат, ретко имаат грижа на совест, дури и во љубовните односи. Тие освен што се однесуваат површно со туѓите, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 134 | | | веќе видена

Републичкиот јавен обвинител, Љубомир Јовески, вели дека во потрагата по парите од торбата „Луј Витон“, која јавноста ја виде на објавените снимки поврзани со ...
сите 233 | | | веќе видена

Според лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, на СДСМ не му одговара да се донесе законот за јавно обвинителство и го кочи целиот процес, затоа ...
сите 384 | | | веќе видена

Британскиот премиер Борис Џонсон изјави дека Велика Британија заклучила дека Иран е одговорен за нападите на нафтените постројки во Саудиска Арабија и дека ...
сите 462 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хороскопски знак кој е роден оптимист – Дали сте тоа Вие?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: