ЦИА имала шпион во Кремљ кој открил дека Путин наредил мешање во изборите во САД?


Њујорк тајмс и Си-Ен-Ен објавија дека изворот бил отстранет од Русија во 2017 година, откако претходно одбил понуда да ја напушти државата Американската ...
| | веќе видена | слични
9 копии
5 копии
3 копии

Соединетите Американски Држави поднесоа тужба против Едвард Сноуден за објавувањето на неговата нова книга со мемоари. Со тужбата против Сноуден, кој со ...
| | веќе видена | слични
9 копии
3 копии
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ денес организира протести во 15 градови ширум Македонија. Пораката која граѓаните ја испраќаат од овие протести гласи: „Оставка на Заев, слобода на ...
сите 332 | | | веќе видена

Владо Бучковски е одличен познавач на состојбите, има добри контакти со Бугарија и ќе придонесе позитивно за процесот и односот со оваа земја, изјави денеска ...
сите 180 | | | веќе видена

Најавата дека итно ќе се стави на располагање за пациентите од вториот бран на пандемијата, за новиот ковид Центар кај Стара Систина и по 11 дена ...
сите 497 | | | веќе видена

Од пред Владата на протестот „Оставка на Заев, слобода на народот“ на граѓаните се обрати Гордана Силјановска Давкова, пратеник од редовите на ВМРО-ДПМНЕ и ...
сите 381 | | | веќе видена

 Членството на СДСМ, граѓаните, јавноста, интелектуалците се тие кои јасно и гласно кажуваат не на неговата штетна политика на свиткана кичма, која не носи ...
сите 326 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ е партија во стечај со блокирани сметки и замрзнати недвижности, меѓу кои и мегаломанското квази барокно здание, седиште на партијата, изјави ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЦИА имала шпион во Кремљ кој открил дека Путин наредил мешање во изборите во САД?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: