По пет месеци врска, се свршија Елена и Гуте од „Ѕвездите на Гранд“


Македонската пејачка Елена Миленковска и српскиот пејач Александар Маринковиќ – Гуте, кои се запознаа во шоуто „Ѕвездите на Гранд“, се верија по пет месеци ...
| | веќе видена | слични

Во новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ Карлеуша повторно се појави на снимање и привлече огромно внимание со стајлингот. Пејачката се појави на снимање во ...
| | веќе видена | слични

Љубовта која се роди помеѓу двајца натпреварувачи во „Ѕвездите на Гранд“, скопјанката Елена Миленковска и белграѓанецот Александар Гуте Маринковиќ, ќе биде ...
| | веќе видена | слични

Душко Тошиќ беше сам на едногодишниот помен на неговиот татко. Сопругата Јелена Карлеуша не беше покрај него што на сите во селото Орловат им станало чудно и ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот пејач Стефан Величковски ќе ја отвори четвртата сезона од музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Стефан во првата емисија сезонава, која ќе се емитува ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако денеска веќе во целиот регион залади, српската пејачка Јелена Карлеуша немаше проблем со летната гардероба која ја промовираше доаѓајќи на снимањето на ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот пејач Марио Арангеловски ќе пее во вториот круг на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Тој на социјалните мрежи објави слика со Јелена Карлеуша и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 332 | | | веќе видена

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 161 | | | веќе видена

Адвокатката на Катица Јанева, Ирена Фрчкоска во вечерашното гостување во емисијата 360 Степени најави дека одбраната најверојатно ќе бара снимките кои ги ...
сите 331 | | | веќе видена

Иако сериозните мажи покрај себе сигурно сакаат амбициозна и зрела партнерка, повеќето од нив стравуваат од жените кои се родени во овој хороскопски знак. ...
сите 41 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска беше во посета на Свети Николе. Преубав град, но со малку останата надеж дека може да биде подобро, вели ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По пет месеци врска, се свршија Елена и Гуте од „Ѕвездите на Гранд“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: