Србите ги победија САД, ќе се борат за петтото место


3 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Со новите решенија практично ги обезбедивме сите случаи од СЈО да имаат судска целосна разрешница, изјави заменик-претседател на СДСМ и министерка за одбрана ...
сите 200 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Србите ги победија САД, ќе се борат за петтото место

Од:
До кого (е-маил):
Порака: