Србија во несуденото финале подобра од САД


3 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Србија во несуденото финале подобра од САД

Од:
До кого (е-маил):
Порака: