Мевлем за сите рани: Србија подобра во несуденото финале против САД


3 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Можна ли е идната владина коалиција да биде онаа помеѓу ВМРО-ДПМНЕ и Алијанса за Албанците? Двете опозициски партии засега не сакаат да се излетуваат со ...
сите 367 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мевлем за сите рани: Србија подобра во несуденото финале против САД

Од:
До кого (е-маил):
Порака: