САД ја одигра најлошата четвртина во историјата, Србија слави против Американците по 17 години


Србија ја доби пресметката со САД во разигрување за пласман од 5. до 8. место на Светското првенство, „орлите" отворија со одлична прва четвртина но на крајот ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Можна ли е идната владина коалиција да биде онаа помеѓу ВМРО-ДПМНЕ и Алијанса за Албанците? Двете опозициски партии засега не сакаат да се излетуваат со ...
сите 367 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

САД ја одигра најлошата четвртина во историјата, Србија слави против Американците по 17 години

Од:
До кого (е-маил):
Порака: