Милошоски: Заев на лидерската рече дека Јанева за 10 дена ќе биде префрлена во куќен притвор


Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ и учесник на последната лидерска средба која заврши без договор во Собранието на Македонија, денеска истакна дека на ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Нови 30 дена притвор доби екс шефицата на СЈО Катица Јанева. Кривичниот суд денеска и го продолжи притворот откако шефицата на организиран криминал Вилма ...
| | веќе видена | слични
11 копии
повеќе

Останато

Катица Јанева која до неодамна беше на чело на институцијата која требаше да гони функционери за висока корупција останува во Шутка. Ова станува јасно од ...
сите 338 | | | веќе видена

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 304 | | | веќе видена

Сакаме да изградиме систем во кој пациентот ќе биде во центар и сакаме да ја подобриме комуникацијата со пациентите, да го слушнеме нивниот глас „Доста е за ...
сите 275 | | | веќе видена

„Ставот на СДСМ и програмска определба на СДСМ е една изборна единица и отворени листи. Знаете дека мораме да разговараме, дискутираме и да дебатираме и со ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милошоски: Заев на лидерската рече дека Јанева за 10 дена ќе биде префрлена во куќен притвор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: